DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

NOVINKY

DNE 20.4.2020 SE V RUMUNSKU NARODILO FENCE CARLA BO VALCONE (chs Bo Valcone) 12 ZDRAVÝCH ŠTĚŇÁTEK

 

DNE 14.4.2020 SE V CHS EXTRA ELITE NARODILO FENCE ANGEE OD NOVOMLÝNSKÝCH JEZER 6 ZDRAVÝCH ŠTĚŇÁTEK

  

18.2. (a 20.2.) 2020 proběhlo krytí fenky CARLA BO VALCONE z Rumunské CHS BO VALCONE

 

14.2. (a 16.2.) 2020 proběhlo krytí fenky ANGEE OD NOVOMLÝNSKÝCH JEZER V CHS EXTRA ELITE

 

 

ROK 2020 

21.6.2019 se v CHS AKAGERA narodily 3 štěňátka

  

20.4.2019 proběhlo krytí fenky Reyva Rida Akagera z Polské chs AKAGERA

 

 

ROK 2019 

20.3.2018 se v CHS Z PANSTVÍ DOBRKAČKY NARODILO 13 ZDRAVÝCH ŠTĚŇAT

  

17.7. - BŘEZOST FENKY O´KATA OD DVOU LVŮ V CHS Z PANSTVÍ DOBRKAČKY POTVRZENA

            ŠTĚŇÁTKA BY SE MĚLA NARODIT KONCEM SRPNA

  

VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA Z CHS BOHEMIA ROYAL MAJÍ SVÉ MILUJÍCÍ PÁNÍČKY

Doma zůstala po Areskovi a Ofi fenka Agnes :)

  

V letošním roce se dá se říct spíš flákáme, udržejume se samozřejmě trénováním obran a poslušností, abysme nevyšli ze cviku, ale nikam se s Aresem nehoníme. Zvolnit asi bylo potřeba.

 

V březnu proběhlo krytí v CZ, chovatelská stanice Bohemia Royal - fenka Ofelie Černý Trůn

10.5. se z tohoto krytí narodili miminka - 7 kousků ( 4 fenky a 3 psi) všichni černí

 

ROK 2018 od jara s Aresem pravidelně trénujeme, jak stopy, poslušnost tak hlavně obranu

V červenci ARES ÚSPĚŠNĚ SLOŽIL ZKOUŠKU IPO 2

v srpnu SLOŽIL IPO 3

Na krytí za námi přijela fenka z Rakouska Van Da Hell Leelou, březost potvrzena :)

 

V říjnu jsme se zúčastnili Mistrovství republiky dobrmanů, Ares měl moc hezkou poslušnost, na obranách jsme trochu zazmatkovali a ač má Ares stopy moc rád, tentokrát nám moc nevyšla. Nicméně pro nás oba cenná zkušenost :)

 

V CHS Van Da Hell se narodili štěňátka po Aresovi a Leelou - 12 miminek (10 kluků a 2 holky)

 

 

 

ROK 2017

 

 

 

 
 

Ohlédnutí za rokem 2016

 

Rok 2016 byl pro Arese úspěšný, složil 5 zkoušek, pěkně se umístil v TARTovém závodě, dokončil titul Šampiona ČR a kromě české bonitace byl úspěšně uchovněn i mezinárodní bonitací ZTP. Plány a cíle na rok 2017 opět jsou tak budeme pilně trénovat a snad se splní vše čeho chceme docílit :)

 

 

ŘÍJEN

 

Ares složil další zkoušku a sice stopařskou FPr3 za 90 bodů :)

 

 

 

ZÁŘÍ

 

Začátek září začínáme úspěšně :). V sobotu 3.9. složil Ares stopařskou zkoušku FPr2 (IPO) a v neděli 4.9. složil zkoušku UPr3 (poslušnost IPO)

 

O týden později 10.9. jsme vyrazili do Klánovic na Speciální výstavu, kde Ares obdržel ve třídě pracovní ocenění V2

V neděli 11.9. jsme se do Klánovic vrátili a sice na Německou bonitaci ZTP. Ares byl úspěšně uchovněn i na mezinárodní úrovni s kódem Sg1A.

 

 

 

 

SRPEN

 

V srpnu jsme strávili krásný týden s Natálkou a Aresem na LVT v Sbrské Kamenici, byl to týden plný odpočinku a relaxu,ale zároveň jsme se neflákali a pilně cvičili :), což přineslo ovoce a na konci našeho pobytu Ares složil speciální stopařskou zkoušku SPt1 (TART).

 

 

 

 

ČERVENEC

 

Poslední červencový den, Ares složil zkoušku IPO 1, stopa 94 b., poslušnost 90 b. a obrana 82 b.

 

 

 

 

ČERVEN

 

V červnu jsem si zazávodili v závodě Pohár osvobození, který byl podle zkušebního řádu TART. Nastoupila jsem s Aresem do kategorie T1 a současně do vloženého mini závodu Poslušnost dle T1. Hlavní závod dopadl na výborně, Ares skončil na 2.místě a jako bonus si odnesl složenou zkoušku T1 a v mini závodě obsadil také 2.místo :)

 

 

 

 

 

KVĚTEN

 

Květen byl pro nás měsícem výstav :), Ares se zúčastnil výstavy v Praze a v Litoměřicích. V Litoměřicích získal v třídě pracovní ocenění V2, res.CAC a vzhledem k tomu, že konkurent již měl splněný titul, tak i Ares dokončil titul ŠAMPION ČR

 

 

 

 

DUBEN

Ztráta Carušky je pro mě velmi bolestivá, Ares to nese taky špatně, vyje a hledá ji. Jediné místo, kde je v pohodě, je cvičák. Proto jsem si na začátku dubna odskočila na závody, abysme přišli na jiné myšlenky. Nechala jsem se zvyklat a nastoupila do kategorie ZMT, podle kynologického řádu TART. Ares měl druhou nejlepší poslušnost, stopa byla slabší,ale bodově stačila a obrany standardně nadupané,a razantní. Celkově Ares skončil na 4.místě, ale hlavně splnil bodový limit pro zapsání zkoušky. Takže první náš letošní úspěch - zkouška ZMT :) 

 

 

BŘEZEN

Bohužel březen byl pro mě hodně smutným měsícem, nečekaně mě opustila moje milovaná Caramellka. 16.3. jsem venčila jako každé ráno, vypustila jsem psy na louku, Ares si běhal a čmuchal, Cara se zdržela za mnou a když jsem se za ní otočila, viděla jsem jí,jak padá k zemi. Okamžitě jsem k ní běžela, ale bylo už pozdě, Caruška byla mrtvá, selhalo jí srdíčko. Pro mě obrovský šok a nečekaná ztráta ze které se pořád nemůžu vzpamatovat. Holčičko navždy tu zůstaneš se mnou, moc se mi stýská.......

LEDEN, ÚNOR

S Areskem jsme začali pilně trénovat a pilovat hlavně obrany, jinak se u nás nic moc neděje :)

 

 

ROK 2016

V tomto roce mám s Aresem víc plánů, ale zatím si je nechám pro sebe, abych to nezakřikla :)

 

 

ROK 2015

v tomto roce se moc nestalo, v podstatě jsem s Aresem začala cvičit až na jaře. Půlroční pauza se vyplatila v poslušnosti i stopách, bohužel se projevila i negativně a to v obranách. Před mým porodem už byl Ares na obranách soustředěný a byl schopný mě vnímat a poslouchat. Teď mi tu pauzu dal celkem sežrat a opět bral obrany tak, že vidím figuranta, jdu ho zabít. Udržet ho, to byl pro mě druhý oříšek, vyvinul snad ještě  větší sílu a chtivost než předtím, takže jsme si ho vzali do parády. Tréninků nebylo sice tolik jako předtím, ale snažila jsem se to maximálně skloubit.

V srpnu přišlo první ovoce, Ares vom Stahlberg složil zkoušku UPr 1

V listopadu složil Ares zkoušku UPr 2 a týden na to ještě zkoušku ZPU 1.

 

Tím jsem rok 2015 ukončila, samozřejmě během roku jsme podnikali výlety, procházky snažili se vše přizpůsobit režimu Natálky :)